Число активних користувачів TikTok досягло 1 мільярд

Категорії

TikTok заявив у понеділок, що він має 1 мільярд щомісячних користувачів. Це чудова цифра для платформи, запущеної у серпні 2018 року, яка була ретельно перевірена урядами, включаючи США, які стурбовані практикою збору даних своєї материнської компанії, пекінської компанії ByteDance.

Популярність TikTok зросла під час пандемії, ставши найбільш завантажуваним додатком у світі у першому кварталі 2020 року, за даними компанії з аналізу додатків SensorTower лише за цей квартал близько 315 мільйонів завантажень.

Як повідомляється, прибуток від ByteDance у 2020 році збільшився більш ніж удвічі порівняно з минулим роком - до 34,3 млрд доларів. SensorTower каже, що з моменту свого запуску до сьогоднішнього дня встановлення TikTok досягли 3,2 мільярда, що включає інформацію від Douyin, китайської версії програми. Середньомісячні показники TikTok у серпні зросли на 25 відсотків у порівнянні з серпнем 2020 року. У червні цього року вартість ByteDance оцінювалася в 425 мільярдів доларів.

А інші програми, які прагнуть повторити величезний успіх TikTok, створили власні короткоформатні відеопродукти. Instagram, що належить Facebook, запустив Reels минулого серпня; Snapchat представив свого клону TikTok у програмі Spotlight у листопаді, і навіть відео-гігант YouTube потрапив у короткоформатну гру, дебютувавши на початку цього року у США у шортах YouTube. Але TikTok продовжував зростати; у звіті на початку цього місяця було виявлено, що користувачі TikTok витрачають більше часу на перегляд його вмісту, ніж користувачі YouTube.

( 19 )
Також рекомендуємо
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
Тільки надійні методи розкрутки
Тільки надійні методи розкрутки
Безпечна оплата та гарантія виконання
Безпечна оплата та гарантія виконання
Позитивні відгуки наших клієнтів
Позитивні відгуки наших клієнтів
Акції та знижки на наші послуги
Акції та знижки на наші послуги