5 найбільш популярних методів накрутки підписників в Інстаграм

Категорії
Зміст
  1. Купівля ботів
  2. Купівля живих підписників і самостійний набір живих підписників
  3. Принцип накрутки живих підписників в Інстаграм
  4. Будьте уважні!
  5. Реклама в відомих акаунтах
  6. Реклама закритого аккаунта
  7. Участь в #sfs
  8. Конкурси та Giveaway

Аккаунт з великим числом фоловерів завжди привертає увагу інших користувачів і викликає повагу до його господаря. Саме тому початківцям інстаграмерам, а також тим, хто бажає щось продавати через Інстаграм або просто бути крутим, хочеться швидко набрати багато передплатників. Зробити це можна самому (причому безкоштовно), а можна скористатися послугами різних фірм або просто фізичних осіб, які зроблять це за вас. У другому випадку вам, звичайно, доведеться заплатити.

Розглянемо кілька найпопулярніших на сьогоднішній день швидкої накрутки фоловерів в Інстаграме.

Купівля ботів

Боти зараз стоять дуже дешево. Як я розумію, це просто ламані акаунти, яким дають завдання підписатися на вас. Наскільки це корисно, сказати важко. Начебто, у вас швидко з'являється велика кількість передплатників і це збільшує довіру до вашого профілю, але з іншого боку - це все мертві душі, які не будуть вас ставити лайки і писати коментарі. Крім цього, Інстаграм таких ботів часто чистить, грубо кажучи, просто видаляє. В один момент у вас може пропасти кілька тисяч передплатників, адже далеко не всі фірми дають гарантію їх повернення після чистки адміністрацією

Купівля живих підписників і самостійний набір живих підписників

Живі підписники коштують дорожче, проте ви і самі їх можете набрати (років так через 5 потрібну кількість :), тому, звичайно, краще скористатися автоматизацією цього процесу. Природно, за гроші.

Принцип накрутки живих підписників в Інстаграм

Принцип набору фоловерів завжди один і той же, будете ви це робити самі або попросіть когось ще. Виглядає він так: ви ставите лайки активним користувачам, обраними вами по хеш-тегами або у конкурентів (також можна ще підписуватися на них), ті в свою чергу заходять на вашу сторінку, дивляться ваші публікації, також лайкають їх і іноді навіть підписуються на вас . Так як існує це "іноді", доводиться ставити дуже багато сердечок і підписуватися на велике число людей плюс періодично відписуватися про тих, хто не підписався на вас.

Якщо ви самі безкоштовно будете виконувати ці дії, то вам доведеться лайкать вручну. Це досить нудно і довго. Однак, якщо скористатися спеціальними скриптами, доведеться заплатити їх творцям, а також бути гранично обережними!

Будьте уважні!

Займаючись накруткою передплатників в Інстаграм таким, слід дотримуватися обережності, а саме & mdash; стежити за тим, щоб ваші дії не перевищили існуючі обмеження. Зараз не можна ставити більше 150 сердечок (як своїм фоловерів, так і людям, на яких ви не підписані) і залишати більше 50 коментарів за одну годину! Якщо ви перевищите цей ліміт, ваш аккаунт можуть заблокувати за зайву активність.

Реклама в відомих акаунтах

Якщо якась інстаграмская знаменитість в описі до своєї чергової публікації згадає вас, то, звичайно, фоловерів у вас додасться. Безкоштовно таке провернути майже нереально, хоча деяким вдається & mdash; наприклад, малюють зірок.

За гроші це готові зробити майже все, погортайте акаунти учасників & laquo; Дом-2 & raquo ;, і ви відразу зрозумієте, про що я говорю.

Реклама закритого аккаунта

Все частіше бачу в Інстаграмі дуже ефективний метод реклами, який прийшов з VK. Ви закриваєте свій профіль, якому потрібні фоловери, і замовляєте рекламу у "зірки". Та пише слізну або цікаву історію, точніше її початок, і каже, що кінець можна почитати у вас. Але профіль у вас закритий, тому, щоб дочитати, треба підписатися. Вуа-ля!

Участь в #sfs

SFS це такий забутий метод з Твіттера, тільки в Інстаграмі. Принцип його простий: ви просите своїх фоловерів порекомендувати вас, а ви в свою чергу рекомендуєте їх. Ну, як порекомендувати придумуєте власний хеш-тег, заманушное опис у фотки, щоб його помітили. Зазвичай фоловерів викладає або репоста будь-яку вашу фотографію або кілька, додає придуманий вами хеш-тег, ваш нік посиланням і пару хороших слів про вас, ви у відповідь робите те ж саме. В результаті і у вас, і у вашого фоловерів передплатників додається. Принаймні хтось вже точно зайде подивитися.

Конкурси та Giveaway

Як не дивно проводити конкурси і giveaway в Інстаграмі люблять не тільки компанії, але і звичайні люди. Ви знову придумаєте хеш-тег для конкурсу, крутий приз, який дістанеться переможцю, і фотку для репоста. Користувачі, які бажають взяти участь в конкурсі за приз, повинні підписатися на ваш профіль (це зазвичай прописують в умовах), викласти вашу фотку (репостнуть) і додати ваш хеш-тег (він потрібен, щоб можна було легко знайти всіх учасників). Переможець зазвичай вибирається випадково. Ну, як ви вже здогадалися, на творця конкурсу через умови підписується велика кількість людей, головне, їх зацікавити потім, а до giveaway знайти потрібну аудиторію і, природно, заманити хорошим подарунком.

( 73 )
Також рекомендуємо
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
Тільки надійні методи розкрутки
Тільки надійні методи розкрутки
Безпечна оплата та гарантія виконання
Безпечна оплата та гарантія виконання
Позитивні відгуки наших клієнтів
Позитивні відгуки наших клієнтів
Акції та знижки на наші послуги
Акції та знижки на наші послуги