IGTV перейменовано в Instagram TV - тепер довгі відео виходитимуть в основній стрічці

Категорії

Instagram визнала, що IGTV, перша ініціатива платформи в області тривалих відео, не увінчалася успіхом. Тому з сьогоднішнього дня компанія перейменовує IGTV в Instagram TV і позбавляється від ексклюзивного відеоформату IGTV. Відео, що розміщуються в основній стрічці Instagram, тепер можуть тривати до 60 хвилин. Раніше така тривалість була зарезервована тільки для роликів IGTV.

Представник Instagram заявив, що додаток IGTV, яке тепер перейменовано в Instagram TV, залишиться "місцем для відвідування людьми з метою перегляду відео". Сервіс IGTV був представлений в червні 2018 року і, згідно з планами Instagram, повинен був стати альтернативою YouTube, давши користувачам можливість публікувати і переглядати довгі ролики. Однак цей формат не прижився, а через декілька місяців був запущений TikTok з короткими роликами, який на сьогоднішній день є найбільш популярним в світі відеосервісом.

У 2020 році зусилля Instagram були зосереджені на сервісі коротких відео Reels, який за задумом компанії повинен кинути виклик TikTok, а IGTV відійшов на другий план. Відеосервіс Reels знайшов певну популярність, проте до TikTok йому ще далеко. У Instagram все ще є один серйозний недолік: він не пропонує авторам послідовної системи винагород за публікацію контенту.

( 22 )
Також рекомендуємо
Коментарі
Max
12.10.2021, 21:34
Ютубу Инстаграм не конкурент
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
Тільки надійні методи розкрутки
Тільки надійні методи розкрутки
Безпечна оплата та гарантія виконання
Безпечна оплата та гарантія виконання
Позитивні відгуки наших клієнтів
Позитивні відгуки наших клієнтів
Акції та знижки на наші послуги
Акції та знижки на наші послуги