Як підготувати відео для розкрутки на YouTube

Категорії

Насамперед технічні вимоги до відео:

  1. Для розміщення на YouTube найкраще підходить формат MP4. Якщо немає можливості зберегти відео у форматі mp4, використовуйте формат AVI, FLV.
  2. Заголовок для вашого відеоролика вигадуєте не просто «аби як» - знайдіть ключові слова, які відповідають темі вашого відео та використовуйте ці ключові слова в заголовку. Додайте в заголовок також опис англійською мовою. Але пам'ятайте, заголовок не повинен бути занадто довгим, інакше він не буде весь виводиться, з'явиться лише початок заголовка.
  3. Перед завантаженням файлу на YouTube включаємо в його назву ключове слово, наприклад:

Як-розкрутити-канал-на-YouTube.mpeg4

Як-розкрутити-канал-на-YouTube.avi

  1. Після завантаження відео на YouTube, у «Менеджері відео» у тегах вказуєте ключові слова, чим більше краще, але не переборщіть. Як дізнатися, коли перебір вже? Подивіться відео ваших конкурентів, які виходять у ТОП 10 за вашою ключовою фразою, скільки у них ключових слів у тегах?
  2. Далі, складайте опис для вашого відеоролика. Опис має бути досить довгим (пошуковики люблять коли багато контенту) та має містити ваше ключове слово. Чим довший опис, тим краще нехай буде не менше 500 знаків і більше.
  3. Ще одна фішка – використовуйте в описі тимчасовий маршрут. Іншими словами, якщо у вашому відео можна умовно виділити декілька сюжетів (наприклад, введення, головне, доповнення, висновок тощо), засікайте час початку кожного сюжету (наприклад, 0:00, 0:45, 2:33 і т.п. .п.) та вкажіть це в описі. Наприклад:

0:00 Вступне мовлення

1:30 Перший приклад про те, як розкрутити канал на YouTube

3:45 Другий приклад, як набрати передплатників на YouTube

5:10 Інструкція для розкручування каналу на YouTube

9:55 Висновок, контактні дані

YouTube самостійно розмітить ваше відео відповідно до вказаних тимчасових міток і вони стануть клікабельними! Обов'язково – на початку опису ставте посилання на свій сайт, блог чи куди вам потрібно перенаправити глядача. Рекомендуємо ставити посилання обов'язково в першому рядку, щоб воно було видно постійно.

  1. Для безкоштовного просування обов'язково ставте наприкінці опису посилання на сам відеоролик або на ваш канал YouTube (можна і те й інше посилання).
  2. А тепер найцікавіше – інструменти просування. У мережі існує багато таких сервісів, але в UpSocial Ви можете бути впевнені як розкручування відео.

Завдяки цим рекомендаціям ви зможете розкрутити свій канал на YouTube і швидко набрати підписників.

( 32 )
Також рекомендуємо
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
Тільки надійні методи розкрутки
Тільки надійні методи розкрутки
Безпечна оплата та гарантія виконання
Безпечна оплата та гарантія виконання
Позитивні відгуки наших клієнтів
Позитивні відгуки наших клієнтів
Акції та знижки на наші послуги
Акції та знижки на наші послуги